Haber Detayı
20 Temmuz 2021 - Salı 13:44
 
YALÇIN: KURBAN BAYRAMINIZI EN KALBİ DUYGULARIMLA KUTLUYORUM
MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
GÜNDEM Haberi
YALÇIN: KURBAN BAYRAMINIZI EN KALBİ DUYGULARIMLA KUTLUYORUM

Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın; "   Sağlık, huzur ve kardeşlik duyguları içerisinde bir bayram olması dileğiyle, kurban ibadetlerimizin Cenab-ı Allah katında kabul ve makbul olmasını temenni ediyor, başta Silivrili hemşehrilerim olmak üzere Türk-İslam coğrafyasının mübarek Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum" dedi. 
Yalçın kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi; 
Bayramlar, yardımlaşma ve dayanışmanın yoğun duygularla yaşandığı en mukaddes günlerden biridir. Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgın sürecinin de hafiflediği bugünlerde kurban bayramını idrak ediyoruz. Sürecin tamamen ortadan kalkmamış olması münasebetiyle tedbiri elden bırakmayalım. 
Kurban Bayramımız, kurban kesmenin yanı sıra ihtiyaç sahiplerine el uzatmak için büyük bir fırsattır. Bu fırsatı güzel değerlendirip bayramı manasına yakışır şekilde kutlayalım. Sağlık, huzur ve kardeşlik duyguları içerisinde bir bayram olması dileğiyle, kurban ibadetlerimizin Cenab-ı Allah katında kabul ve makbul olmasını temenni ediyor, başta Silivrili hemşehrilerim olmak üzere Türk-İslam coğrafyasının mübarek Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Başkanı 

Zafer YALÇIN 

Kaynak: Editör: Özel Haber
Etiketler: YALÇIN:, KURBAN, BAYRAMINIZI, EN, KALBİ, DUYGULARIMLA, KUTLUYORUM, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı