Haber Detayı
30 Temmuz 2021 - Cuma 09:41
 
SİLİVRİSPOR’DA HACİZ ŞOKU
17 Temmuz’da olağan genel kurulu gerçekleştirilen, 28 Temmuz’da da devir teslim töreni yapılan ve Taylan Güraslan’dan Silivrispor Kulüp Başkanlığını devralan Akgün Duru ve Yönetimi dün haciz şoku yaşadı.
SPOR Haberi
SİLİVRİSPOR’DA HACİZ ŞOKU

28 Temmuzda yapılan devir teslim töreninden bir gün sonra Silivrispor Kulübünnün kapısına haciz memurları dayandı. Bir gün önce kulübü devralan, bir gün sonra haciz olayıyla karşı karşıya kalan Kulüp Başkanı Akgün Duru ve Yönetimi şok yaşadı.

Haciz işleminin önceki dönem Kulüp Başkanı Taylan Arslan’ın Hüseyin Çelikol isminde bir şahıs ile para alışverişi karşılığında Silivrispor’un resmi senedini verdiği ve senedin ödenmediği için haciz işleminin yapıldığı öğrenildi.

DURU VE YÖNETİMİ HACİZİ DURDURDU

Hüseyin Çelikol isimli şahsın 89 bin tl alacağına karşılık  Silivrispor Kulübüne haciz işlemi başlatması üzerine, Kulüp Başkanı Akgün Duru ve Yönetimi, borcun bir kısmını ödeyerek haciz işlemini durdurdu. Kulüp binasında kupalar da dahil bütün eşyaları haczetmek isteyen memurlara Duru ve Yönetimi mani olarak, kulüp binasından bir iğne dahi alınmasına müsaade etmedi.  

 

Kaynak: Editör: Fatma Sarıbıyık Yıldırım
Etiketler: SİLİVRİSPOR’DA, HACİZ, ŞOKU,
Yorumlar
Haber Yazılımı