Haber Detayı
10 Ekim 2021 - Pazar 22:20
 
SİLİVRİ KENT KONSEYİNİN YENİ BAŞKANI KAMİL BİLİCİ OLDU
Silivri Kent Konseyi 14. Olağan Genel Kurulu bugün gerçekleştirildi.
YAŞAM Haberi
SİLİVRİ KENT KONSEYİNİN YENİ BAŞKANI KAMİL BİLİCİ OLDU

Silivri Kent Konseyi Olağan Genel Kurulu bugün gerçekleştirildi. Silivri Blediyesi Fuaye Solunda gerçekleştirilen genel kurulda Kent Konseyi Başkanlığına Sunucu ve Radyo Programcısı Kamil Bilici başkan seçildi. 

 

BİLİCİ: KALBİ SİLİVRİ İÇİN ATAN HERKESE KAPILARIMIZ AÇIK

Silivri Kent Konseyi Başkanı seçilen Kamil Bilici, yaptığı konuşmasında "Bugün gerçekleştirilen Silivri Kent Konseyi 14. Olağan Genel Kurulu'na iştirak eden herkese en kalbi duygularımla teşekkürü bir borç bilirim. Şehrimizin demokrasi kültürüne katkı sağlamak üzere yola çıkan, her kesimi kapsamasına özen gösterdiğimiz bir yürütme kurulu listesiyle genel kurula girdik. 50 kişilik yürütme kurulu listemiz bu yolun henüz başında bir araya geldi. Ancak sayın Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz'ın "Marka Kent Silivri" vizyonuna omuz verecek nice hemşehrilerimizle yüzlere, binlere ulaşacağımızdan şüphem yok. Kalbi Silivri için atan, ilçemizde taş üstüne taş koymayı şiar edinen herkese kapılarımız sonuna kadar açık olacak. Bugüne kadar ki çalışmalarından dolayı başta önceki dönem Kent Konseyi başkanımız Prof. Dr. Oğuz Özyaral hocamız ve çalışma arkadaşları olmak üzere Kent Konseyimize emek vermiş herkese şükranlarımı sunarım. 14. Olağan Genel Kurulu'muz Silivri'mize hayırlı uğurlu olsun" dedi. 

 

Küpe FM programcılarından Kâmil Bilici’nin başkan seçildiği genel kurulda Kent Konseyi’nin yeni Yürütme Kurulu da şu isimlerden oluştu:

 

Kaynak: Editör: Fatma Sarıbıyık Yıldırım
Etiketler: SİLİVRİ, KENT, KONSEYİNİN, YENİ, BAŞKANI, KAMİL, BİLİCİ, OLDU, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı