Haber Detayı
30 Temmuz 2021 - Cuma 11:09
 
SAMİ BARLAS: VATAN HAİNLERİ YİNE BOŞ DURMUYOR!
Türkiye'nin bir çok yerinde eş zamanlı çıkan yangınlarla ilgili kendi soyal medya hesabından paylaşımda bulunan İBB ve Silivri Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Sami Barlas;" Vatan hainleri her zaman olduğu gibi yine boş durmuyor" dedi.
GÜNDEM Haberi
SAMİ BARLAS: VATAN HAİNLERİ YİNE BOŞ DURMUYOR!


İBB ve Silivri Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Sami Barlas, Türkiye'nin bir çok yerinde eş zamanlı çıkan yangınlarla ilgili bir paylaşımda bulundu. Vatan hainleri her zaman olduğu gibi yine iş başında diyen Barlas; "  Devletimiz, Orman kahramanları ve vatandaşlarımız "Yeşil Vatan" için havadan ve karadan büyük özveri ile yangınlara müdahale ediyor. Dualarımız ormanlarımızın kahramanlarıyla" dedi. 

Barlas, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi; 

Canlar yanıyor, ciğerlerimiz yanıyor...

Vatan hainleri her zaman olduğu gibi yine boş durmuyorlar. Güzel ülkemize ve cennet vatanımıza her zamanki gibi zarar vermeye çalışıyorlar. Bu yaşananları tarif etmeye kelimeler yetmiyor. Bu yangın ormanlarımızı, en önemlisi de ciğerlerimizi yaktı, yakmaya da devam ediyor. Devletimiz, Orman kahramanları ve vatandaşlarımız "Yeşil Vatan" için havadan ve karadan büyük özveri ile yangınlara müdahale ediyor. Dualarımız ormanlarımızın kahramanlarıyla...
Yangında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diler, yangından etkilenen tüm vatandaşlarımıza ve ülkemize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim ülkemizin ve milletimizin yardımcısı olsun.

#ciğerlerimizyanıyor
#türkiyeyanıyor

Kaynak: Editör: Fatma Sarıbıyık Yıldırım
Etiketler: SAMİ, BARLAS:, VATAN, HAİNLERİ, YİNE, BOŞ, DURMUYOR!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı