Haber Detayı
26 Eylül 2018 - Çarşamba 20:54
 
PTT KARGO'DAN SANAYİ ESNAFINA YÜZDE 50 İNDİRİM
PTT Silivri Posta Dağıtım Müdürlüğü tarafından, sanayi esnafına katkı sağlamak amacı ile Silivri Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifinde ön protokol toplantısı gerçekleştirildi. PTT Kargo yetkilileri ve Sanayi esnafının buluştuğu toplantıda, sanayi esnafına PTT Kargo’dan 50 indirim kararı alındı.
EKONOMİ Haberi
PTT KARGO'DAN SANAYİ ESNAFINA YÜZDE 50 İNDİRİM

Toplantıya  PTT A.Ş. Posta ve Kargo Hizmetleri Daire Başkanı Selahattin Ekinci, PTT Kuzey Marmara Koordinatörü ve İl Müdür Mustafa Soran, PTT Posta Dağıtım İlçe Müdürü Bülent Özkan ve Küçük Sanayi Kooperatif Başkanları, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, SİAD Başkanı Hakan Kocabaş, AK Parti Silivri Belediye Meclis Üyesi Filiz Güler ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Dernek Başkanları, STK Başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

SANAYİ ESNAFINA 50 İNDİRİM VE PTT SANAYİ ŞUBESİ SÖZÜ VERİLDİ

Silivri Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı Ercan Çalışkan'ın ev sahipliği yaptığı toplantıda konuşan PTT A.Ş. Posta ve Kargo Hizmetleri Daire Başkanı Selahattin Ekinci, tamamen yerli ve milli olan PTT Posta ve Kargo hizmetlerinin Türkiye'nin her notasında aktif olduğunu söyleyerek, Silivri PTT A.Ş. Posta ve Kargo Dağıtım Müdürü Bülent Özkan'ın girişimleri ile Silivri sanayi esnafımıza destek olmak amacı ile bu toplantıyı gerçekleştirdik. Yaptığımız görüşmeler sonucunda kooperatif üyesi bütün esnaflarımızın kargo gönderilerinde 50 indirim sağlayacağız. Ayrıca Küçük Sanayi içerisinde bir memur ve  dkargo toplama ekibinden oluşan PTT şubemizi de açacağız." dedi. Silivri PTT A.Ş. Posta ve Kargo Dağıtım Müdürü Bülent Özkan ise, illk aşamada sanayi esnafı ile başlatılan anlaşmanın önümüzdeki günlerde SİAD ve SİBESO ile devam edeceğini duyurdu. Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar ise toplantıda yaptığı konuşmada, PTT Daire Başkanı ve diğer yetkililere esnafa olan katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek her türlü desteğe hazır olduklarını iletti. 

Kaynak: Editör: Fatma Sarıbıyık Yıldırım
Etiketler: PTT, KARGO'DAN, SANAYİ, ESNAFINA, YÜZDE, 50, İNDİRİM,
Yorumlar
Haber Yazılımı