Haber Detayı
22 Eylül 2018 - Cumartesi 21:16
 
ÖZ ÇAPAN ET VE ŞARKÜTERİ SİLİVRİ’LİLERİN HİZMETİNDE!
Öz Çapan Et ve Şarküteri Silivri’de görkemli bir açılış töreniyle hizmete girdi. Cezair Çapan’ın işletmeciliğinde 14 Eylül de Silivri’de hizmete giren Öz Çapan Et ve Şarküteri’nin açılış kurdelesini Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar kesti. Seçkin davetlilerin katıldığı açılışa Silivri’lilerin de ilgisi yoğun oldu.
EKONOMİ Haberi
ÖZ ÇAPAN ET VE ŞARKÜTERİ SİLİVRİ’LİLERİN HİZMETİNDE!

GÜRBÜZ ÇAPAN; BAŞARILI OLACAĞINI UMUYORUM. KALİTENİ BOZMA!

Açılışa katılamayan Eski Esenyurt Belediye Başkanı Gürbüz Çapan ise önce ki gün Silivri’ye gelerek Öz Çapan Et ve Şarküteri’nin sahibi Cezair Çapan’ı özel olarak ziyaret etti. Kuzeni Cezair Çapan’a hayırlı olsun dileklerinde bulunan  Gürbüz Çapan; “ Açılışa yetişemedim. Çok yağmur vardı, dolu vardı. Çok başarılı olacağını umuyorum. İnşallah  ikinci, üçüncü dükkanını ben açarım. Ürünlerin de çok güzel. Kaliteni bozma. İnsan gelip buradan sabah kahvaltılığını, akşam da etini, yiyeceğini her şeyini alabilecek bir dükkân açmışsın. Ufak ama etkili bir mekân olmuş. Hayırlı olsun” dedi. 

CEZAİR ÇAPAN; ÖNCELİĞİMİZ KALİYE VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Gürbüz Çapan ve beraberinde kileri sabah kahvaltısında ağırlayan Cezair Çapan, misafirlerine Öz Çapan Et ve Şarküre’nin ürünlerini ikram etti. Silivri’ye 21. Şubeyi açtıklarını söyleyen işletme sahibi Cezair Çapan; “ Çapan Et ve Şarküteri ismiyle şu ana kadar 20 şube açtık. 21. Şubemizi ise Silivri de Öz Çapan Et ve Şarküteri olarak hizmete açtık. Ürünlerimiz taze ve günlük olarak müşterilerimize sunuyoruz. Bizim için öncelikli olan kalite ve müşteri memnuniyetidir. Silivri’mize ve Silivri’li hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi. 

Piri Paşa Mahallesi, Hacı Pervane Sok, Migros karşısında hizmete açılan Öz Çapan Et ve Şarkiteri’de Et çeşitlerinin yanı sıra her türlü kahvaltı çeşitlerini de bulmak mümkün.

 

Kaynak: Editör: Fatma Sarıbıyık Yıldırım
Etiketler: ÖZ, ÇAPAN, ET, VE, ŞARKÜTERİ, SİLİVRİ’LİLERİN, HİZMETİNDE!,
Yorumlar
Haber Yazılımı