Haber Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 20:45
 
ORGANİK SEBZE YETİŞTİRİCİLİĞİ KURSU BAŞLIYOR
Silivri Belediyesi, bitki yetiştiriciliği faaliyetlerine yönelik olarak ilçemizde üretim yapan ve yapmak isteyen vatandaşlar için Organik Sebze Yetiştiriciliği kursu başlatıyor.
SAĞLIK Haberi
ORGANİK SEBZE YETİŞTİRİCİLİĞİ KURSU BAŞLIYOR

Silivri Belediyesi Tarımsal Üretim ve Araştırma Merkezi’nde Organik Sebze Yetiştiriciliği kursu başlıyor. Silivrililerin bitki yetiştirme faaliyetlerine destek sunarak, ilçede üretim yapan ve yapmak isteyenlere yönelik açılacak olan Organik Sebze Yetiştiriciliği kursu 17 Nisan Çarşamba Günü başlayacak. Gerçekleştirilecek kursun eğitimleri Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Levent Arın tarafından Gümüşyaka Mahallesi’nde bulunan Tarımsal Üretim ve Araştırma Merkezi’nde yapılacak. 

KURS ULAŞIMI İÇİN ARAÇ KALDIRILACAK


Organik Sebze Yetiştiriciliği kursu, Tarımsal Üretim ve Araştırma Merkezi’ndeki eğitim binasında 17 Nisan Çarşamba Günü Saat 18.00’da yapılacak. Toplamda 3 hafta sürecek olan kurs için Çarşamba ve Perşembe günleri 17.30, Cumartesi günü de 9.30’da Silivri Belediyesi önünden araç kaldırılacak. Silivrililerin yoğun ilgi gösterdiği kurs 85 kişilik kontenjan ile tamamlanmıştır.

Kaynak: Editör: Fatma Sarıbıyık Yıldırım
Etiketler: ORGANİK, SEBZE, YETİŞTİRİCİLİĞİ, KURSU, BAŞLIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı