Haber Detayı
21 Eylül 2021 - Salı 11:05
 
MERVE KÖKSAL SAĞLIKLI BESLENME VE DİYET MERKEZİ SİLİVRİ'DE HİZMETE AÇILDI
Merve Köksal Sağlıklı Beslenme ve Diyet Merkezi Silivri'de hizmete açıldı Çok sayıda davetlinin katıldığı açılış töreninde, açılış kurdelesi CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, Esnaf Odası Başkanı Nuray Koçer, Yeni Sanayi Sitesi Başkanı Ercan Çalışkan,Silivri Şoförler Odası Başkanı Recep Akıncı, Silivri Muhtarlar Derneği Başkanı Muharrem Eren ve davetliler hep birlikte kesti.
SAĞLIK Haberi
MERVE KÖKSAL SAĞLIKLI BESLENME VE DİYET MERKEZİ SİLİVRİ'DE HİZMETE AÇILDI

Hafta sonu Silivri'de görkemli bir açılış töreniyle hizmetede giren Merve Köksal Sağlıklı Beslenme ve Diyet Merkezi, kapılarını müşterilerine açtı.

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Merkezinde kişiye özel diyetlrin yanı sıra, sporcu beslenmesi, kurumsal beslenme danışmanlığı gibi bir çok hizmet verilmektedir. 

DİYETİSYEN MERVE KÖKSAL; SAĞLIKLI BİR YAŞAM SÜRDÜREK İSTEYEN HALKIMIZ BANA ULAŞABİLİR 

Diyetisyen Merve Köksal, Merve Köksal Sağlıklı Beslenme ve Diyet Merkezinde verilecek hizmetlerle ilgili şu bilgileri aktardı; 

"Kişiye özel diyetler, sağlıklı beslenme tavsiyeleri, gebelik ve emziklilikte beslenme, çocuk ve ergenlikte beslenme, sporcu beslenmesi, yeme davranışları bozukluklarında beslenme, kurumsal beslenme danışmanlığı, vücut analizleri, diyabet, insülin direnci, hipertansiyon, obezite, kalp damar, çölyak, tiroid, polikistik over, besin intoleransı vb.hastalıklarda beslenme konularında hizmet vereceğiz. sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürebilmek isteyen veya sağlıkla ilgili belirli bir hedefe ulaşmayı amaçlayan halkımız bana  0552 638 68 71 nolu telefondan ulaşabilir, randevu alabilirler."

Kaynak: Editör: Fatma Sarıbıyık Yıldırım
Etiketler: MERVE, KÖKSAL, SAĞLIKLI, BESLENME, VE, DİYET, MERKEZİ, SİLİVRİ'DE, HİZMETE, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı