Haber Detayı
22 Nisan 2020 - Çarşamba 20:57
 
GÜMÜŞYAKA’DA SAĞLIK OCAĞI HASRETİ BİTİYOR
Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın seçim döneminde vaat ettiği projeler tek tek hayata geçiyor. Başkan Yılmaz’ın Gümüşyaka mahalle ziyaretinde vatandaşların talebi üzerine söz verdiği Gümüşyaka Sağlık Ocağı Projesi’nde kaba inşaat tamamlandı.
SAĞLIK Haberi
GÜMÜŞYAKA’DA SAĞLIK OCAĞI HASRETİ BİTİYOR

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz seçim döneminde ifade ettiği vaatleri bir bir hayata geçmeye devam ediyor. Gümüşyaka Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların yıllardır büyük eksiklik olarak htiği sağlık ocağı konusu Başkan Yılmaz’ın gayretli çalışmaları neticesinde çözüme kavuşuyor. Mart ayında başlayan sağlık ocağı çalışması titizlikle sürdürülürken, 300 m2 alana yapılan sağlık ocağında kaba inşaat tamamlandı. Gümüşyaka Hacı Ahmet ve Saliha Ölçer Sağlık Ocağı, çalışmaların tamamlanmasının ardından vatandaşlara hizmet vermeye başlayacak.

YILMAZ: “VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ”

Sağlık ocağının yapım sürecini yakında takip eden Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, geçtiğimiz gün çalışmaları yerinde inceleyerek bilgiler aldı. Gümüşyaka’daki sağlık ocağı hasretinin sona ermesinden memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Yılmaz, “Ne zaman mahalleye gelsem vatandaşlarımız en çok sağlık ocağı konusunda talepte bulunuyordu. Bizler de Gümüşyaka’mıza söz verdik ve bu sözü tutmanın gururunu taşıyoruz. İnşallah yakın bir süre sonra çalışmalar tamamlanacak ve sağlık ocağımız hizmete başlayacak.” diye konuştu.   

 

Kaynak: Editör: Özel Haber
Etiketler: GÜMÜŞYAKA’DA, SAĞLIK, OCAĞI, HASRETİ, BİTİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı