Haber Detayı
23 Mart 2021 - Salı 20:21
 
EMNİYET TEŞKİLATINA HİZMET ETMEK VATANA HİZMET ETMEK DEMEKTİR
Silivri Polis Hizmetleri Geliştirme ve Güçlendirme Derneği Olağan Genel Kurulunu dün gerçekleşti. Serhat Yüksel'in tek aday olarak girdiği genel kurulda, " Emniyete hizmet, Vatana hizmet etmek demektir" vurgusu yapıldı.
GÜNDEM Haberi
EMNİYET TEŞKİLATINA HİZMET ETMEK VATANA HİZMET ETMEK DEMEKTİR

Silivri Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Güçlendirme Derneğinin dün yapılan olağan genel kurulun da Serhat Yüksel, tüm üyelerin oylarıyla başkan seçildi. 20 yıldır Silivri'ye ve Silivri Emniyetine hizmet veren Seyfi Atun, dernek başkanlığı görevini Serhat Yüksel'e teslim etti. 

OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ

Saygı duruşu ve İstitklal Marşımızın okunmasıyla başlayan genel kurulda, gelir - gider tablosu, denedip raporları ve tahmini bütçe okunarak oy birliği ile üyeler tarafından kabul edildi. 

SERHAT YÜKSEL: SEYFİ BABAMIZIN GÖSTERDİĞİ HASSASİYETİ KORUYUP, GELİŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Genel Kurulun dilek ve temenniler kısmında  söz alan Serhat Yüksel, konuşmasına dernek üyelerini selamlayarak başladı. Yüksel; " Kurulduğu günden bugüne Silivri ilçesi Polis Hizmetleri Geliştirme ve Güçlendirme Derneğinde görev alan başkan ve yöneticilerine, üyelerine göstermiş oldukları emek, özveri ve çaba için teşekkür ediyorum. Talip olduğumuz görevin bilinci içerisinde bu derneği 20 seneden beri onuru, namusuyla ayakta tutan Seyfi Atun başkanımızın namı diğer Seyfi Babamızın  gösterdiği hassasiyeti koruyup, geliştirmeye devam edeceğiz" dedi. 

"DARBECİ YAPILARI VE İŞBİRLİKÇİLERİNİN YAPTIKLARINI YAŞADIKTAN SONRA, DERNEĞİMİZİN BU ZAMANA KADAR OLDUĞU GİBİ BUNDAN SONRADA GÜVENİLİR VE EMİN ELLERDE GELECEĞE TAŞINMASINA İNANIYORUZ" 

Konuşmasında darbeci yapılara ve işbirlikçilerine de dikkat çeken Yüksel; "Ülkemizi yakın geçmişe kadar sinsice saran, kadroları ele geçiren, liyakatı bilmeyen darbeci yapıları ve onların işbirlikçilerinin neler yaptıklarını yaşadıktan sonra, bugün genel kurulunu yapacağımız derneğimizin bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da güvenilir, emin eller de geleceğe taşınmasına inanıyoruz. Göreve geldiğimizde halkımızın Emniyet Teşkilatına olan güvenini, sadakatini ve hassasiyetini sağlamlaştırmak ve geliştirmek için sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştireceğiz" dedi.  

"SİLİVRİ'Yİ GEÇMİŞTEN GELECEĞE TAŞIYAN YAZILI OLAMAYAN BİR BELLEĞİ, BİR KÜLTÜRÜ VE KURALLARI VARDIR"

Silivri'nin yazılı olmayan bir belleği ve kuralları olduğunu söyleyen Serhat Yüksel; "Değerli üyeler, Silivri'yi eçmişten geleceğe taşıyan yazılı olmayan bir belleği, bir kültürü ve kuralları vardır. Bu kurallar bugün olduğu gibi geleceğe de bizler tarafından taşınacaktır. Bu halis duygularla sözlerimi sonlandırırken, beni dinleme nezaketinde bulunan tüm üyelere sonsuz teşekkürlerimi sunarım" dedi. 
 

SEYFİ ATUN: EMNİYETE HİZMET ETMEK, VATANA HİZMET ETMEK DEMEKTİR

Genel Kurul toplantısının sonunda Polis Derneğine Başkan seçilen Serhat Yüksel, Seyfi Atun'a plaket takdim ederek, bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolaytı teşekkür etti.
20 yıl Silivri Polis Hizmetleri Geliştirme ve Güçlendirme Derneğin de görev yapan ve Silivri'ye Silivri Emniye teşkilatına ciddi destekler sunan Seyfi Atun kısa ve duygusal bir konuşma yaparak; " Polise hizmet etmek  huzura hizmet etmek demektir. Emniyete, Emniyet Teşkilatına hizmet etmek vatana hizmet etmek demektir. Serhat Yüksel evladımıza ve yönetiminde görev olan arkadaşlarına başarılar diliyorum. Silivrimiz için hayırlı olsun" dedi.  

SİLİVRİ POLİS HİZMETLERİ GELİŞTİRME VE GÜÇLENDİRME DERNEĞİNİN YENİ YÖNETİMİ ŞU ŞEKİLDE; 

Yönetim Asil:
 Serhan Yüksel, Haşim Sergen Ayeş, Uğur Işıköndeş, Gürkan Güraslan, Fikret Özdemir.

 Yönetim Yedek:
Özkan Uzun, Rasim Dinçer ve Okan Köseoğlu.

Denetim Asil:
Recep Karaköy, Güray Can ve Aykut Uygur.

Denetim Yedek: 
Ali Nail Güçlü, Çağlar Aksu ve Gülnur Aslan.

Kaynak: Editör: Fatma Sarıbıyık Yıldırım
Etiketler: EMNİYET, TEŞKİLATINA, HİZMET, ETMEK, VATANA, HİZMET, ETMEK, DEMEKTİR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı