Haber Detayı
05 Mayıs 2019 - Pazar 16:32
 
AY1 HİPERMARKETLERİ'NE GÖRKEMLİ AÇILIŞ
AY1 Hipermarketleri Silivri’de görkemli bir törenle hizmete açıldı. MHP Meclis Üyesi Hacer Yıldırım ve CHP Meclis Üyesi Süheyl Kırkıcı'nın katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreninde, Maranda Grup Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yıldız, açılış kurdelesini davetliler ile birlikte kesti.
EKONOMİ Haberi
AY1 HİPERMARKETLERİ'NE GÖRKEMLİ AÇILIŞ

20 Yıl önce gda sektörüyle Silivri'de hizmet vermeye başlayan Maranda Grrup Ailesi, AY 1 Hipermarketlerini Silivri2de açtı. Görkemli bir açılış töreniyle hizmete giren AY 1 Hipermarketlerin açılışına MHP Meclis Üyesi Hacer Yıldırım, CHP Meclis Üyesi Süheyl Kırkıcı, İşadamları, ve çok sayıda davetli katıldı. 

 

YILDIZ; YATIRIM YAPARAK ÜLKEMİZE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ
Açılış töreninde konuşan Maranda Grup Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yıldız; " Değerli başkanlarım, çok değerli arkadaşlar, değerli basın mensupları, hanımefendiler beyefendiler, hepiniz AY 1 Mağaza açılışımıza hoşgeldiniz, şeref verdiniz. değerli dostlar az önce arkadaşlarım bana bu kriz döneminde bu kadar yatırımı nasıl yaptığımı söylediler. bir gün önce Çerkezköy'de de mağaza açılışımızı gerçekleştirdik. Biz grup olarak orada da söylediğim gibi ülkemize, halkımıza, milletimize güvenip yatırımlarımıza devam ediyoruz. Her ne kadar ekonomik kriz olsa da biz işadamları olarak hiç bir zaman pes etmeyeceğiz,ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi. 

"EKİP ARKADAŞLARIMA VE DAVETLİLERE TEŞEKKÜR EDERİM"
Gıda ve İnşaat sektöründe ciddi yatırımlarının olduğunu söyleyen Yıldız; " Biz Maranda Grup olarak 20 yıl önce gıda sektöründe ticaretimize başlamıştık. Daha sonra toptan gıda, Cetring hizmeti ve 7-8 yıldır da ülkemize çok ciddi inşaat sektöründe de projeler kazandırdık. Silivri'de projelerimiz var, İstanbul'da projelerimiz var.Yine Çerkezköy'de bir tane bitirdiğimiz projemiz ve devam eden projelerimiz var. Maranda Grup Ailesi olarak da bir hafta on gündür arkadaşlarımızla birlikte özverili bir şekilde gece gündüz çalışarak hem Çerkezköy'de hemde Silivri'de mağazalarımızı vatandaşlarımızın hizmetine açmanın gururunu yaşıyoruz. Özellikle ben sizlerin huzurunda ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ben bir kez daha açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran dostlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. 

 AY1'DE FİYAT SKALASI A1001, ŞOK VE BİM'İN ALTINDA FİYATLAR,MİGROS'UN ÜZERİNDE  KALİTE VE HİZMETTİR

AY1 Hipermarketlerinin fiyat ve hizmet politikasının yanı sıra hedefiyle ilgili de bilgi veren Yıldız; "AY 1 Hipermarketlerin fiyat sıkalası  A1001, ŞOK ve BİM'in altında fiyatlar, Migros'un üzerinde kalite ve hizmettir. 13 bin kalem ürün, manav reonlarımız, şarküteri reonlarımız, kasap reonlarımız ve bütün reonlarımızda çok indirimler olacak. Hedefimiz yıl sonuna kadar 8-10 tane daha mağazamızın açılışını gerçekleştirmek. Ben bir kez daha katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor, mağazamızın Silivri'mize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum" dedi. 

  

Kaynak: Editör: Fatma Sarıbıyık Yıldırım
Etiketler: AY1, HİPERMARKETLERİ'NE, GÖRKEMLİ, AÇILIŞ,
Yorumlar
Haber Yazılımı