Haber Detayı
16 Eylül 2021 - Perşembe 12:10
 
AK PARTİ TEŞKİLATI SİLİVRİ'DE ÇALMADIK KAPI, ZİYARET ETMEDİK KURUM BIRAKMADI
AK Parti Silivri ilçe teşkilatı, dört milletvekiliyle birlikte kamu kurumlarını, muhtarları, esnafları ziyaret etti, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi.
SİYASET Haberi
 AK PARTİ TEŞKİLATI SİLİVRİ'DE ÇALMADIK KAPI, ZİYARET ETMEDİK KURUM BIRAKMADI

AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı, dün İstanbul 3. Bölge Milletvekilleri Nevzat Şatıroğlu, Şamil Ayrım, Rumeysa Kadak, Ahmet Mücahit Arınç'ın katılımlarıyla Silivri'de çalmadık kapı, ziyaret etmedik kurum bırakmadı.

 

İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu'nun önderliğinde gerçekleştirlen ziyaret programlarında ilk ziyaret İlçe Kaymamı Tolga Toğan ile İlçe Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'a yapıldı. 

 

Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve belediye meclis üyesi Salim Çavdar'ın da  eşlik ettiği saha çalışması programında, 30 farklı kurum ve çok sayıda esnaf ziyareti yapıldı. Yapılan ziyaretlerde sorunlar, talepler bir bir not alınarak, çözüm odaklı çalışmalar başlatıldı. 

 

Diğer yandan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu'nun babasının beyin kanaması geçirmesi ve  hayati tehlikesinin devam etmesine rağmen ziyaret  programını aksatmadan katılması ise dikkatlerden kaçmadı.  

 

 

Kaynak: Editör: Fatma Sarıbıyık Yıldırım
Etiketler: , AK, PARTİ, TEŞKİLATI, SİLİVRİ'DE, ÇALMADIK, KAPI,, ZİYARET, ETMEDİK, KURUM, BIRAKMADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı