Haber Detayı
18 Eylül 2021 - Cumartesi 13:13
 
AK PARTİ İLE İŞ İNSANLARI EKONOMİDE BULUŞTU!
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen, Silivri İlçe Başkanlığının ev sahipliğini yaptığı “Ekonomi Buluşmaları” toplantısı Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati’nin katılımıyla gerçekleştirildi.
GÜNDEM Haberi
AK PARTİ İLE İŞ İNSANLARI EKONOMİDE BULUŞTU!

Silivri'li Sanayicilerin ve farklı sektörlerde faaliyet  gösteren İş insanlarının katıldığı toplantıda Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, iş insanları için Ekonomi alanında, devlet destekleri hakkında, hazine harcamaları ve ekonomi hakkında bir sunum yaparak katılımcılşarın soruları yanıtladı, taleplerini not aldı. 

GERGİN, TOPLANTININ İÇERİĞİ HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantı hakkında AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Gıyaseddin Gergin, basın mensuplarına birlgi verdi.

Gergin, Silivri'de gerçekleştirilen programın İstanbul'un 39 ilçesinde her hafta düzenlendiğini belirterek; “Sorunları dinlemek, anlamak ve çözmek odaklı bir çalışma gerçekleştirmiş olduğumuz. Sanayici ve iş insanlarımızın yanı sıra toplantıya kamu bankaları ve Vergi Dairesi yetkilileri de iştirak ederek sorunların karşılıklı konuşulup, yerinde çözüm için bir araya geliyoruz. İş insanlarımızın kamu bankaları ve vergi sorularına yanıt, sorunlarına çözüm amaçlı bir çalışma. Bakan Yardımcımız ayrıca Türkiye ekonomisine dair bir sunum gerçekleştirerek doğru bilgilendirme ve bilgi kirliliğini önlemek amacıyla bir sunum yapacak. Türkiye'nin ekonomik bazda salgın sürecini nasıl yönettiği aktarılıp şikayetler dinlenip, çözüm yolunda çaba sarf edilecek” şeklinde konuştu.

EKONOMİ BULUŞMASINA YOĞUN KATILIM

Silivri Belediyesi Önder Yılmaz Salonunda gerçekleştirilen Programa, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, İstanbul İl başkan vekili Adem Yıldırım, İstanbul İl Ekonomi İşleri Birim başkanı Gıyaseddin Gergin, İstanbul İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyesi Yurdanur Bika, İstanbul İl Gençlik Kolları Ekonomi İşleri Birim Başkanı Erdem Kertişçi, İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu , Silivri İlçe Ekonomi İşleri Birim Başkanı Kubilay Han, İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevnur Kankaya, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Tayyip Tellioğlu, SİAD Yönetim kurulu yönetimi ve farklı sektörlerden iş insanları  katıldı.

 

Kaynak: Editör: Fatma Sarıbıyık Yıldırım
Etiketler: AK, PARTİ, İLE, İŞ, İNSANLARI, EKONOMİDE, BULUŞTU!,
Yorumlar
Haber Yazılımı