Haber Detayı
16 Aralık 2018 - Pazar 15:39
 
AK GENÇLİK'TEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI
AK Parti Silivri İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı, Silivri Kızılay Şube Başkanlığı iş birliği ile ilçe teşkilatında kan bağışı kampanyası düzenledi. Toplumsal duyarlılık projesi kapsamında İstanbul genelinde bütün ilçelerde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasına vatandaşlarda yoğun ilgili gösterdi.
SAĞLIK Haberi
AK GENÇLİK'TEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI

AK Parti Silivri İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı,  Silivri Kızılay Şube Başkanlığı iş birliği ile ilçe teşkilatında kan bağışı kampanyası düzenledi.  Toplumsal duyarlılık projesi kapsamında İstanbul genelinde bütün ilçelerde eş zamanlı olarak  gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasına vatandaşlarda yoğun  ilgili gösterdi.

KARABİNA "KAN ACİL DEĞİL SÜREKLİ İHTİYAÇTIR"

AK Parti Silivri İlçe Gençlik Kolları Başkanı Şafak Karabina Silivri Kızılay Şube Başkanlığı ile gerçekleştirilen kan bağışı programı ile ilgili yaptığı açıklamada, "AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığımızın tertibi ile İstanbul genelindeki bütün ilçe teşkilatlarımızda eş zamanlı olarak başlatılan kan bağışı programına destek vermek amacı ile bizlerde Silivri Gençlik Kolları Başkanlığı olarak kan bağışı düzenledik. İlçe Teşkilatımızda ve Selimpaşa Pazar girişinde  düzenlediğimiz kampanyaya gençlik kolları üyelerimizin yanı sanı sıra bir çok vatandaşımızda kampanyamıza destek olma maksadıyla kan bağışında bulundu. Kan bağışımıza destek veren,  ilçe başkanımız Sayın Mutlu Bozoğlu'na Silivri Kızılay Şube Başkanı Sayın Yunus Emre Kılıç'a, gençlik kolları üyelerimize ve vatandaşlarımıza çok teşekkür diyoruz. Kesinlikle unutulmamalıdır ki; Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır.

 

Kaynak: Editör: Fatma Sarıbıyık Yıldırım
Etiketler: AK, GENÇLİK'TEN, KAN, BAĞIŞI, KAMPANYASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı