Haber Detayı
29 Şubat 2020 - Cumartesi 23:25
 
IŞIK ELEKTRİK TOPTAN VE PAREKENDE SATIŞLA SİLİVRİ’DE
Silivri Ortaköy Mahallesinde 20 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren Işık Elektrik Silivri Merkez şubesini açtı. Piri Mehmet Paşa Mahallesi Söz sokakta açılan ve sektörün en iyi marka ürünlerinin toptan ve perakende satışlarının yapılığı Işık Elektrik’in işletme sahipliğini Ramazan Yaman yapıyor.
EKONOMİ Haberi
IŞIK ELEKTRİK TOPTAN VE PAREKENDE SATIŞLA SİLİVRİ’DE

Elektrik sektöründe Silivri’nin marka isimlerinden biri olan Işık Elektrik, 20 yıllık tecrübesini Silivri merkeze taşıdı. Ünal Kablo, Viko, Siemens, Metalsan, Mutlusan, OAG, Global (Kendal Aydınlatma) gibi birçok marka ürünün toptan ve perakende satışının yapıldığı Işık Elektrik Piri Mehmet Paşa Mahallesi Söz sokakta hizmete açıldı. İşletme sahibi Ramazan Yaman, yeni işyeri ile ilgili, Silivri esnafının ve son tüketiciye uygun fiyata en kaliteli ürünü sunmak adına Silivri merkez şubesini açtıklarını söyledi.

SİLİVRİ ESNAFI KARAKÖY’E GİTME İHTİYACI DUYMAYACAK

Işık Elektrik işletme sahibi Ramazan Yaman, Silivri Merkez Şubesi yatırımı ile ilgili yaptığı açıklamada, 20 yılı aşkın bir süredir elektrik malzemeleri sektöründe faaliyet gösterdiklerini söyleyerek, şu ifadelere yer verdi, “Işık Elektrik olarak Ortaköy Mahallesinde 20 yılı aşkın bir süredir faaliyetteyiz. 20 yıllık birikimimizi ve tecrübemizi Silivri merkeze taşıdık. İşimize yatırım yaparak aynı zamanda elektrikçi esnafımıza ve son kullanıcıya en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunuyoruz. Elektrikçi esnafımız uygun fiyata malzeme almak için Silivri’den kalkıp Karaköy’e kadar gitmek zorunda kalıyordu. Bu esnafımız için hem maddi kayıp hem de zaman kaybına neden oluyordu. Esnafımız artık Karaköy’e girmek zorunda kalmayacak. Karaköy fiyatlarında toptan ve parkende satış imkanını Silivri Merkez’e taşıdık.

SİLİVRİ’YE YATIRIMLARIMIZ ARTARAK DEVAM EDECEK

Sektördeki başarımızın kaynağı işimizi severek yapmaktan geliyor. Müşterilerimize sunduğumuz bütün ürünlerde kaliteden ve güvenden asla vazgeçmedik. Her zaman en iyi ürünü en uygun fiyata sunduk. İşini en iyi yapan bir ekiple yaptığımız işin hep arkasında olduk. Buda bizi Silivri’de markalaştırdı. Müteahhitler, elektrikçiler ve son kullanıcı müşterilerimize Işık Elektrik’i tercih ettikleri için çok teşekkür ediyoruz. Bizi marka yapan bu Silivri’ye yatırımlarımız artarak devam edecek." dedi.

Silivri Piri Mehmet Paşa Mahallesi Söz Sokak ( Boğluca Deresi Renkli Evler Altı)'da faaliyete geçen Işık Elektrik'de Ünal Kablo, Viko, Siemens, Metalsan, Mutlusan, OAG, Global (Kendal Aydınlatma) ve daha birçok marka ürünün toptan ve parekende satışı yapılıyor. 

1999 yılından bu güne sektörede olan Işık Elektirk yılların tecrübesi ile kablo, aydınlatma, anahtar, piriz gurupları ve elektirk salt malzemeleri ile artık Silivri Merkez'de.

Müşterilerine yüzlerce ürün çeşidi ve altarnatif ürün seçeneği sunan Işık Elektrik uygun fiyatları ile esnafa büyük kazanç sağlıyor. 

Kablo sektörünün devlerinden Ünal Kablo'nun tüm ürünlerini Işık Elektirk'de bulabilirsiniz.

Işık Elektrik Piri Mehmet Paşa Mahallesi Söz Sokak Renkli Evler Altı Silivri İstanbul'da. Detaylı bilgi için Telefon: 0212 727 73 78 - 0212 734 33 37 veya 0542 263 99 51 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: IŞIK, ELEKTRİK, TOPTAN, VE, PAREKENDE, SATIŞLA, SİLİVRİ’DE,
Yorumlar
Haber Yazılımı