Haber Detayı
27 Şubat 2021 - Cumartesi 13:09
 
2021 YILI SAĞLIK YATIRIMLARI TOPLANTISI YAPILDI
Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, bugün yapılan 2021 Yılı Sağlık Yatırımları Toplantısı ile ilgili değerlendirmesinde, “Tüm hemşehrilerimizin sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanabilmesi amacıyla gayretlerimizi sürdürüyoruz.” mesajı verdi.
SAĞLIK Haberi
2021 YILI SAĞLIK YATIRIMLARI TOPLANTISI YAPILDI

Silivri'nin 2021 Yılı Sağlık Yatırımları Toplantısı, İlçe Kaymakamı Ali Partal, Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Yatırımlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı İbrahim Söyler, İlçe Sağlık Müdürü Hasan İpekoğlu, teknik ekip Mehmet Sönmez ve Halide Direk'in katılımıyla Silivri Belediyesi Eşref Efendi Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Başkan Yılmaz'ın, Silivri Belediyesi tarafından 2019 ve 2020 yıllarında hayata geçirilen Aile Sağlığı Merkezi, sağlık evleri, 112 Acil Servis İstasyonu ve yer tahsisleri gibi sağlık yatırımları hakkında bilgiler vermesinin ardından 2021 Yılı Sağlık Yatırımları ele alındı.

Başkan Yılmaz, toplantı sonrası yaptığı değerlendirmede, "Tüm hemşehrilerimizin sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanabilmesi amacıyla gayretlerimizi sürdürüyoruz.” dedi.

 

Kaynak: Editör: Fatma Sarıbıyık Yıldırım
Etiketler: 2021, YILI, SAĞLIK, YATIRIMLARI, TOPLANTISI, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı