Haber Detayı
15 Ocak 2020 - Çarşamba 12:39
 
VEYSEL ZIROĞLU GÜVEN TAZELEDİ
Büyük Kılıçlı Spor Kulübü Olağan Genel Kurulunu Gerçekleştirdi. Tek liste ile gerçekleştirilen genel kurulda, mevcut başkan Veysel Ziroğlu, güven tazeleyerek, yeniden kulüp başkanlığına seçildi.
SPOR Haberi
VEYSEL ZIROĞLU GÜVEN TAZELEDİ

Büyük Kılıçlı Spor Kulübü olağan genel kurulunu tamamladı. Veysel Ziroğlu'nun tek aday olarak çıktığı genel kurulda Ziroğlu yeniden klüp başkanı seçildi. 
Kulüp binasında gerçekleştirilen olan genel kurulunda Üyelerin desteğiyle güven tazeleyen Büyük Kılıçlı Spor Kulübü Başkanı Veysel Ziroğlu yaptığı konuşmada; "Bizler kısıtlı imkanlarla gençlerimize, çocuklarımıza, sporu sevdirebilmek ve onların kötü alışklanlıklardan uzak tutabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Spor sade futboldan ibaret değildir. Sporun bir çok branşı var ve biz bu kulübümüze futbolun dışında ki bıranşları da katma gayretindeyiz ve atıyoruz. Büyük Kılıçlı Spor Kulübü olarak futbolun dışında bayan basetbol takımızı kurduk. Şimdi de bayan engelli basketbol takımızı kuruyoruz. bunun için bütün çalışmalarımızı ve yasal işlemlermizi tamamladık" dedi. 

ZİROĞLU: AMACIMIZ ŞAMPİYON GENÇLER  YETİŞTİRMEK
Büyük Kılıçlı Spor Kulübü olarak bir spor tesisi yapma projesinn de olduğunu söyleyen başkan Ziroğlu; " Kulüp olarak Silivri'ye bir spor tesisi yapmak istiyoruz. İçinde sporun tüm branşlarıyla ilgili alanların olduğu, futbol'dan tenise, tenisten basketbol'a basketbol'dan valeybol'a valeybol'dan yüzme'ye kadar. Soyunma odalarının bulunduğu güzel bir tesis. Kapalı ve açık olimpik üzme havuzlarının da oldu bu tesis hem Silivri'mize, hemde Büyük Kılılı Spor Kulübüne değer katacaktır. Bu tesisin ilçemize kazandırılması için kulüp başkanı olarak çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bizlerin amacı Silivri'den şampiyonlar yetiştirmek ve ilçemizi, ülkemizi temsil edecek şampiyonlar çıkartmaktır. Bu vesileyle kongremize katılan tüm üyelerimize teşekkür ediyor, yeni yönetimimizin ilçemize ve kulübümüze hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.   

İŞTE BÜYÜK KILIÇLI SPOR KULÜBÜ YÖNETİMİ 
Kulüp binasında yapılan genel kurulda Zıroğlu’nun listesinde şu isimler yer aldı: Veysel Zıroğlu, Şenol Balçık, Ramazan Yıldız, GünayÇelebi, Toygun Ünver, Oktay Öndeş ve Fahrettin Çolakoğlu. Yedek yönetim kurulunda ise şu isimlere yer verildi: Nuri  Sarıoğlu, Cavit Köroğlu, Oğuz Zıroğlu, Ahmet Öztürk, Metin Köroğlu, Serkan Konur ve Fatma Sarıbıyık Yıldırım.


 

Kaynak: Editör: Özel Haber
Etiketler: VEYSEL, ZIROĞLU, GÜVEN, TAZELEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı