Haber Detayı
11 Ekim 2018 - Perşembe 10:44
 
VATANDAŞ'TAN IŞIKLAR'A AFİŞLİ TEPKİ
Silivri Belediyesi tarafından, İBB’nin yapmış olduğu köprü, asfaltlama çalışması ve çevre düzenlemelerinin yapıldığı alana Belediye Başkanı Özcan Işıklar imzası ile asılan afişlere vatandaş cevap afişi asarak tepki gösterdi.
SİYASET Haberi
VATANDAŞ'TAN IŞIKLAR'A AFİŞLİ TEPKİ

Silivri Belediyesi tarafından İBB’nin yapmış olduğu köprü, asfaltlama çalışması ve çevre düzenlemelerinin yapıldığı alana Belediye Başkanı  Özcan Işıklar imzası ile asılan afişlere vatandaş cevap afişi asarak  tepki gösterdi. 
Silivri Belediyesi tarafından boğluca deresi ve eski sanayi bölgesine, “ Gezilecek yollar, yaşanacak bir kent yapıyoruz”yazılı pankartlar asılmasına üzerine belediyenin asmış olduğu afişin hemen yanına afiş asan kimliği belirsiz vatandaş, “ Değerli Silivrililer; yandaki pankartta yazılanlar yalandır. Bu köprü ve çevre düzenlemesi İBB tarafından yapılmıştır.  Mevcut belediye bir çivi bile çakmamıştır. Pankart belediyeciliği istemiyoruz” sözleriyle tepkisini ortaya koydu. 
Afişte Başkan Işıklar’ın pankart belediyeciliği yaptığı ileri sürülürken, ilçeye yapılan hizmetlerin de kim ya da hangi kurum tarafından yapıldığının da vatandaşlar tarafından bilindiği ortaya konuldu. 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: VATANDAŞ'TAN, IŞIKLAR'A, AFİŞLİ, TEPKİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı