Haber Detayı
17 Aralık 2018 - Pazartesi 19:11
 
UFUK ÇAKIR 'HERKES GİTMİŞ KENDİNDEN' SİNGLE'I İLE MÜZÜK MARKETLERDE
Ufuk Çakır, “HERKES GİTMİŞ KENDİNDEN” isimli yeni single'ını Avrupa Müzik markasıyla müzik dinleyicisinin beğenisine sundu. Sözü vemüziği sanatçının kendisine aitşarkının düzenlemesini Cüneyt Yamaner, üstlendi. Video klip için Şeref Bayram & Tunç Yağdı objektifinin karşısına geçen Ufuk Çakır’ın kapak çalışması ise Cihan Hoşgör, imzalı.
SANAT Haberi
UFUK ÇAKIR 'HERKES GİTMİŞ KENDİNDEN' SİNGLE'I İLE MÜZÜK MARKETLERDE

Ufuk Çakır, “HERKES GİTMİŞ KENDİNDEN” isimli yeni single'ını Avrupa Müzik markasıyla müzik dinleyicisinin beğenisine sundu.

Sözü vemüziği sanatçının kendisine aitşarkının düzenlemesini Cüneyt Yamaner, üstlendi. Video klip için Şeref Bayram & Tunç Yağdı objektifinin karşısına geçen Ufuk Çakır’ın kapak çalışması ise Cihan Hoşgör, imzalı.

Müzik kariyerine ilkokul yıllarında mandolin ve bağlama dersleri alarak başlayan müzisyen, ilerleyen dönemlerde profesyonel olarak klavye çalmaya başladı. İlk profesyonel albümünü 2000 yılında müzikseverlerle buluşturduktan sonra 2005 yılında “BAHAR”, 2013 yılında “GÜLÜMSEME” albümlerini yayınlamış ardından da 2016 yılında “PARAMPARÇA” isimli single’ı ile sevenlerinin karşısına çıkmış ve beğeni toplamıştı.

 

Ufuk Çakır’ın, “HERKES GİTMİŞ KENDİNDEN” isimli yepyeni çalışmasını tüm dijital müzik platformlarında bulabilirsiniz.

Ufuk Çakır’dan yepyeni single

“HERKES GİTMİŞ KENDİNDEN”

Video klip link:https://bit.ly/2PEys1a Şarkı link:https://bit.ly/2SFPiyo

Kaynak: Editör: Fatma Sarıbıyık Yıldırım
Etiketler: UFUK, ÇAKIR, 'HERKES, GİTMİŞ, KENDİNDEN', SİNGLE'I, İLE, MÜZÜK, MARKETLERDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı