Haber Detayı
16 Nisan 2020 - Perşembe 12:11
 
SİLİVRİ GIDA BANKASI’NA SİZ DE BAĞIŞ YAPABİLİRSİNİZ
Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın çağrısına kulak veren hayırseverler, Gıda Bankası’na destekte olmaya devam ediyor.
YAŞAM Haberi
SİLİVRİ GIDA BANKASI’NA SİZ DE BAĞIŞ YAPABİLİRSİNİZ

Silivri’de yaşayan ihtiyaç sahibi ailelerin temel erzak ihtiyacını gideren Silivri Gıda Bankası’na bağışlar devam ediyor. Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın yardımlaşma çağrısına kulak veren vatandaşlar bakliyat, şeker, yağ, un, salça, yumurta gibi gıdaları Silivri Gıda Bankası’na ulaştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, hafta içerisinde 1500 kg nohut, 1500 kg pirinç, 1500 kg bulgur bağışı yapan Ercan Karaman’a, 1000 kg makarna desteğinde bulunan Turan Barik’e ve 250 koli yumurta bağışlayan Zafer Özer’e yardımlaşma kültürüne gösterdikleri örnek davranış için teşekkür etti.

SİLİVRİ GIDA BANKASI’NDAN ÇAĞRI

Birlik, beraberlik, kardeşlik ve paylaşmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, ilçemizde ikamet eden ihtiyaç sahiplerine Ramazan ayı içerisinde dağıtılmak üzere Silivri Gıda Bankası’na ayni veya nakdi yardımda bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için 444 20 47 numaralı telefondan 1421, 1422, 1423 dahili telefonları arayabilirsiniz.

Kaynak: Editör: Özel Haber
Etiketler: SİLİVRİ, GIDA, BANKASI’NA, SİZ, DE, BAĞIŞ, YAPABİLİRSİNİZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı