Haber Detayı
02 Ağustos 2019 - Cuma 14:36
 
SERGİ ALANLARI FESTİVALE RENK KATACAK
Silivri Belediyesi 7’nci Selimpaşa Topatan Kavunu ve Bamya Festivali kapsamında kurulacak sergi alanları hazırlıklarını tamamladı.
YAŞAM Haberi
SERGİ ALANLARI FESTİVALE RENK KATACAK

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın yöresel ürünlerin tanıtımı ve ilçenin kültürel zenginliklerinin duyurulması adına yaptığı çalışmalar düzenlenen doğal ürün festivalleri ile devam ediyor. Bu kapsamda 4 Ağustos Pazar Günü Selimpaşa Mahallesi’nde gerçekleşecek  Silivri Belediyesi 7’nci Selimpaşa Topatan Kavunu ve Bamya Festivali hazırlıkları sürüyor. En lezzetli bamya yemeğinin pişirileceği, en iyi kavun ve bamyanın seçileceği festivalde ünlü şarkıcı Alişan Silivrililer ile buluşacak.
 
SERGİ ALANLARI VE SATIŞ STANTLARI RENK KATACAK
7’nci Selimpaşa Topatan Kavunu ve Bamya Festivali kapsamında açılacak sergi alanları ve doğal ürün satış stantları festivale renk katacak. Silivri Belediyesi Kültür Merkezi ve Mahalle Evi kursiyerlerinin el işi ürün stantları, Doğal Pazar Silivri organik ürünler satış stantları, Silavant satış standı ve Selimpaşa Epivates Bigados Derneği’nin açık hava fotoğraf sergisini saat 18.00 itibari ile gezebilirsiniz.
Kaynak: Editör: Fatma Sarıbıyık Yıldırım
Etiketler: SERGİ, ALANLARI, FESTİVALE, RENK, KATACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı