Haber Detayı
28 Ekim 2019 - Pazartesi 17:32
 
KOÇOĞLU: CUMHURİYETİ KORUMALIYIZ
CHP Silivri İlçe Başkan Adayı Mümün Koçoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
GÜNDEM Haberi
KOÇOĞLU: CUMHURİYETİ KORUMALIYIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkan Adayı Mmün Koçoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlatarak;" Hepimiz Cumhuriyeti kurumalıyız" dedi. 

Koçoğlu'nun mesajı şu şekilde:

Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazanılan Milli Mücadele ile tarihte eşine çok az rastlanır bir başarı meydana gelmiştir. Yaşanılan tüm zorluk ve sıkıntılara karşın inanç ve kararlılık örneği olarak kazanılan bu zafer, milletimize kayıtsız şartsız egemenliği sağlayan Cumhuriyeti rejimini armağan etmiştir.

Cumhuriyet; fikren, ilmen ve bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli koruyucular ister! Cumhuriyet demokratik bir ülkenin bozulmaz simgesidir.

Cumhuriyetimizi kuruluş felsefesindeki hedeflere ulaştırmamız elbette ki mümkündür. Ancak bunun için her birimizin üstüne fazlasıyla iş düşmektedir. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın önemi ve anlamı elbette ki tartışılmaz. Bu tarihi gün, bizi biz yapan ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür. 

Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, acısı yüreğimizde her daim taze kalacak olan şehitlerimizi, gazilerimizi sonsuz şükran duyguları ve rahmetle anıyor, halkımızın Cumhuriyet Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum. Gururla söylüyorum ki ben bir Cumhuriyet çocuğuyum. Ne mutlu bunu yürekten söyleyebilen herkese! Bayramımız kutlu olsun!

Mümün KOÇOĞLU

CHP Silivri İlçe Başkan Adayı

Kaynak: Editör: Özel Haber
Etiketler: KOÇOĞLU:, CUMHURİYETİ, KORUMALIYIZ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı