Haber Detayı
25 Temmuz 2019 - Perşembe 16:47
 
İSMMMO, SİLİVRİ'DE SİMGE KANDEMİR KESEN'E EMANET
Silivri'nin sevilen ve başarılı Mali Müşavirlerinden Simge Kandemir Kesen, İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Silivri Temsilciliği'ne atandı.
DİĞER Haberi
İSMMMO, SİLİVRİ'DE  SİMGE KANDEMİR KESEN'E EMANET

Silivrili Mali Müşavir Simge Kandemir Kesen, İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Silivri Temsilciliği görevine getirildi.Kesen, görevi bir önceki İSMMMO Silivri Temsilcisi Saadet Gençoğlu'ndan devraldı.

KANDEMİR: MESLEĞİMİZ VE SİLİVRİMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN
Görevi meslektaşı Saadet Gençoğlu'ndan devralan Simge Kandemir, kendi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "2019- 2022 döneminde İSMMMO Silivri İlçe Temsilciliği görevine atanmış; önceki dönem temsilcim -çok değerli- Saadet Gençoğlu ‘dan görevi devralmış bulunmaktayım. Geçtiğimiz dönem birlikte temsilci yardımcılığı görevini üstlendiğim sevgili Sena Aykanat, sevgili Arzu Öztürk , sevgili Bora Bakay ve aramıza yeni katılan sevgili Çiğdem Terzioğlu, sevgili Tülay Altınkeser, sevgili İlker Taner Azer ile birlikte görev yapacağız. Yeni dönemde göreve gelen arkadaşlarımı ayrı ayrı tebrik ediyor; mesleğimiz ve Silivrimiz için hayırlı, başarılı bir dönem olmasını diliyorum. Yolumuz açık olsun" dedi. 

Kaynak: Editör: Fatma Sarıbıyık Yıldırım
Etiketler: İSMMMO,, SİLİVRİ'DE, , SİMGE, KANDEMİR, KESEN'E, EMANET,
Yorumlar
Haber Yazılımı