Haber Detayı
11 Ocak 2020 - Cumartesi 16:14
 
ERENLER ORMAN ÜRÜNLERİ KAPILARINI TRAKYA'YA AÇTI
Yıllardır Silivri'de hizmet veren Erenler Orman Ürünleri ikinci şubesini Çorlu'da açtı.Çorlu şubesiyle kapılarını Trakya'ya açan Erenler Orman Ürünlerinin açılışına siyaset ve iş dünyasından önemli isimler katıldı.
GÜNDEM Haberi
ERENLER ORMAN ÜRÜNLERİ KAPILARINI TRAKYA'YA AÇTI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Tarım, Hayvancılık ve Su Ürünleri Komisyonu Başkanı ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Sami Barlas'ın da ortakları arasında bulunduğu Erenler Orman Ürünleri, ikinci şubesini Çorlu'da faaliyete soktu.
Görkemli bir açılış töreniyle Çorlu'da faaliyete iren Eerenler Orman Ürünleri'nin açılış kurdelesini  AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt,AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu kesti.  

AÇILIŞA ÜST DÜZEY KATILIM
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, AK Parti Ergene İlçe Başkanı Cem Karaca, Çorlu Muhtarlar Derneği Başkanı Salim Sarıer ile belediye meclis üyeleri ve bölgemiz işadamlarının katıldığı açılış sırasında kurban kesilerek bereket duası edildi.Açılışta davetliler ile tek tek ilgilenen Sami Barlas, katılımlarıyla onurlandıran herkese teşekkür etti. 

EV DEKAROSYONUYLA İLGİLİ HER TÜRLÜ AKSESUAR ÜRÜNÜNÜ BULMAK MÜMKÜN
Erenler Orman Ürünleri Hırdavat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin 2. Şubesi Zafer Mahallesi, Bakım Onarım 1. Sokak, No:16-18-20 Çorlu/Tekirdağ adresinde hizmet verecek. Toplam 1100 metrekare alan üzerine kurulan Eerenler Orman Ürünleri Hırdavat Nakliye Sanayi  ve Ticaret Limited Şirketinin Çorlu Şubesinde, her türlü mobilya aksesuarı ile birlikte, mutfak ve banyo aksesuarlarını da bulmak mümkün. 

 

Kaynak: Editör: Özel Haber
Etiketler: ERENLER, ORMAN, ÜRÜNLERİ, KAPILARINI, TRAKYA'YA, AÇTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı