Haber Detayı
26 Ekim 2019 - Cumartesi 14:57
 
DURU: KESER DÖNER SAP DÖNER, SAYILI GÜN ÇABUK GEÇER!
Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslan, kulübün nali durumu hakkında kamuoyu ile paylaşmasına Silivrispor eski Başkanı Akgün Duru'dan hem teşekkür, hem düzeltme, hem de eleştiri geldi.
SPOR Haberi
DURU: KESER DÖNER SAP DÖNER, SAYILI GÜN ÇABUK GEÇER!

Silivrispor eski Kulüp Başkanı Akgün Duru, Silivrispor Kulübüne ait resmi sosyal medya hesabında paylaşılan mali durum açıklamasının altına bir yorum yaparak, mali durum ile ilgili yapılan değerlendirmeyi eleştirel söslerle yorumladı. 

Duru'nun Silivrispor'un mali durum açıklamasına yaptığı yorum şu şekilde; 
"Bu bilgilendirme için öncelikle teşekkür ederim. İzninizle üç kalem gelirden söz etmek isterim; 1- Geçen yılki yönetim olarak bizlerin açtığı dava sonucu futbolcudan ( Barış Sinan) kazanılan ve şu anki mevcut yönetime gelen yaklaşık 100 bin lira gibi önemli bir tutar. 2- Her yıl spor toto sponsorluk gelirinin kongre sürecinden evvel gelen ama bu yıl kongre sürecinden sonraya kalan ve mevcut yönetime gelen yaklaşık 350 bin lira gibi bir tutar. 3- Her yıl bir önceki yıldan yapılan ancak bu yıl yeni yönetime bırakılan forma sponsorluk geliri( bu arada keşke bu kadar şeffaf bilgilerin içinde sponsorluk gelirinin rakamıda belirtilmiş olunsaydı). Yani demem o ki ; mevcut yönetime kalan borçlar gibi ,yine mevcut yönetime kalan gelirlerde hesaplandığında bu rakam = 3.990-100-350-300(tahmini forma sponsorluğu)= 3.240 civarına tekabul etmektedir!! Kısaca bu hesap biraz sezon başındaki yeni hocamızın ve eski hocamızın maliyet hesabı açıklamasına benzemiş!! Orada şu ifade edilmişti; “ Biz yeni hocayla iki yıllık anlaşmamız geçen yılki hocamızın bir yılına eşittir” denmişti , sonrada maalesef hesapta bir yanlışlık olduğu ortaya çıkmıştı!! Ne diyelim “ keser döner sap döner”!! Sayılı günler çabuk geçer!!!Saygılarımla.."

Kaynak: Editör: Özel Haber
Etiketler: DURU:, KESER, DÖNER, SAP, DÖNER,, SAYILI, GÜN, ÇABUK, GEÇER!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı