Haber Detayı
09 Ocak 2020 - Perşembe 16:24
 
BÜYÜK KILIÇLI SPOR KULÜBÜ KONGREYE GİDİYOR
Silivri Büyük Kılıçlı Spor Kolübü olağan kongreye gidiyor.
SPOR Haberi
BÜYÜK KILIÇLI SPOR KULÜBÜ KONGREYE GİDİYOR

 Büyük Kılıçlı Spor Kulübü Başkanı Veysel Ziroğlu, hafta sonu yapacağı olağan kongre öncesi yönetime yeni katılacak olan isimlerle tanışma toplantısında bir araya geldi. Öğretvmenevinde düzenlediği akşam yemeğinde yönetime yeni katılacak isimlerle bir ayara gelen Başkan Ziroğlu, yeniden kulüp başkanlığına aday olduğunu da açıkladı.  

SÜRPRİZ İSİMLER DİKKAT ÇEKTİ
Kongrenin  Cumartesi günü saat 19:00'da gerçekleşeceğini sözleyen Ziroğlu, 2020 yılında sporla alakalı yapacağı önemli  projelerini de paylaştı. Büyük Kılıçlı Spor Kulübünün yönetimine yeni katılacak kişiler arasında sürpriz isimlerin olması dikkat çekti. Özellikle Çanta Mahallesinden sporcu dostu İşadamı Fahrettin Çolakoğlu ve İstanbulda tekstil firmaları olan Malatyalı işadamı Oktay Öndeş'in Büyük Kılıçlı Spor Kulübüne destek sunması takdir topladı. 

ZİROĞLU MÜJDE VERDİ
Futbol ve Bayan Basketbol branşlarını bünyesinde barındıran Büyük Kılıçı Spor Kulübü,  engelli basketfol takımı kurmaya hazırlanıyor. Toplandtıda  Engelli Basketbol Takımının  kurulacağını n müjdesini veren Kulüp Başkanı Veysel Ziroğlu, " Çalışmalarımız tamamladık. Sadece tüzükte ufak tefek değişiklikler yapılacak. Tüzükte yaılacak değişikliklerin ardından tatımımızı kuracağız. gönül ister ki, tüm spor kulüpleri her branşta engelli sporcularımız içinde branşlar oluştursun. Ben inanıyorum ki, Silivrimiz de zamanla bunlar da olacaktır " dedi.


 

Kaynak: Editör: Fatma Sarıbıyık Yıldırım
Etiketler: BÜYÜK, KILIÇLI, SPOR, KULÜBÜ, KONGREYE, GİDİYOR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı