Haber Detayı
18 Şubat 2020 - Salı 11:50
 
BOZOĞLU: KAPIMIZ DA GÖNLÜMÜZ DE SONUNA KADAR AÇIK
Haftalık değerlendirme de bulunan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu; " AK Parti ile beraber Türkiye’nin gücüne güç katacak olan tüm hemşerilerimize kapılarımız da gönüllerimiz de sonuna kadar açık" dedi.
SİYASET Haberi
BOZOĞLU: KAPIMIZ DA GÖNLÜMÜZ DE SONUNA KADAR AÇIK

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, geçtiğimiz haftayı değerlendridi. AK Parti teşkilatı olarak yaptığı çalışmaları kamuoyu ile paylaşan Bozoğlu; "Bizler hak bildiğimiz davamızda, bıkmadan, usanmadan, yorulmadan, yılmadan çalışmaya devam edeceğiz" dedi. 

Bozoğlu'nun haftalık değerlendirmesi şu şekilde; 

Kıymetli Hemşerilerim,
Yeni bir haftaya girerken sözlerime, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘AK Parti’de görev üstlenmek demek, millete hizmet yanında, vatan müdafaasında en ön safta yer almak demektir.’ sözü ile başlamak istiyorum. Bizler bu sözün her kelimesini, her harfini tam manası ile idrak ederek üstlendiğimiz görevi layıkı ile yerine getirmeye çalışıyoruz. AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı olarak,  teşkilatımızın bütün kademeleri ile çalışmalarımıza Silivri’miz için, İstanbul’umuz için, Türkiye’miz için velhasıl, tüm mazlum coğrafyası için büyük bir sadakat ve özveri ile devam ediyoruz. 
Biz biliyoruz ki; AK Parti adına attığımız her adım, çaldığımız her kapı, sıktığımız her el, dokunduğumuz her omuz, girdiğimiz her gönül, yaptığımız her üye bu milletin birlik ve beraberliğine kuvvetlendirdiği gibi, cennet vatanımıza göz diken dâhili ve harici tüm düşmanlarımıza karşı da devletimize güç vermekte ve vatan müdafaasında elini güçlendirmektedir. 

Sevgili Dostlar,
Yüreğinde vatan sevgisi olmayanların, amaçları millete hizmet olmayanların, mazlumun derdi ile dertlenip zalime karşı durmayanların, sadece seçimden seçime milleti hatırlayanların hali ortadadır. Bu samimiyetsizliğe milletimizin verdiği tepki bizim için en büyük ibrettir.  Bu sebeple şanlı bayrağımızın altında yaşayan 83 milyon insanımızın her birine gönülden dokunarak, AK Parti ailesinin bir ferdi, gönüllüsü yapmak bizim en büyük gayemizdir. 
AK Parti, gücünü kazandığı gönüllerden gelen dua ve desteklerden alan bir partidir. Gönüller kazanmak adına,  bu kutlu dava yolunda sokağa çıkarak kapı kapı gezip, milletimizin derdini kendine dert etmiş kardeşlerimiz ile Ocak ayında İstanbul teşkilatları olarak partimize 45.000 yeni üye katmış bulunmaktayız. Bu büyük çalışma sonrası İl Başkanlığımızca Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ile düzenlenen ‘Ocak 2020’de 45 Bin Yeni Üye’ Ödül Töreni’ne katıldık. İnandığımız yolda 10,5 milyona yakın gönül erlerimizle birlikte, milletimiz ve dertlisi olduğumuz Silivri’miz için çalışmaya devam edeceğimizin sözünü verdik. Bu vesile ile bu büyük başarının arkasında bulunan Ana Kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları ve gönül erlerimizin her birine kıymetli ve fedakâr çalışmaları için ayrı ayrı teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz.

Kapımız sizlere hep açık.

AK Parti, ne kadar güçlü olursa Türkiye de o kadar güçlü olur. Bunu çok iyi bilen güruhlar, ülkemizin yanı sıra partimize de saldırmaktadırlar. Bu nedenle bizler birbirimize sımsıkı kenetlenmemiz gerektiğini ve görevimizi en iyi şekilde yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı olarak göreve geldiğimizden bu güne kadar çalışmalarımızı büyük bir hassasiyetle sürdürüyoruz. Sürekli aktif ve üretken olan ilçe teşkilatımızda danışma meclisi toplantılarına başladık. En doğru kararların ve başarının istişare ile olacağı bilinci ile mahalle danışma meclislerimizde bu davaya gönül vermiş bütün bireylerin görüş ve önerileri ufkumuzu açıyor. 

Bizler hak bildiğimiz davamızda, bıkmadan, usanmadan, yorulmadan, yılmadan çalışmaya devam edeceğiz. Kuruluşu tepeden tabana doğru değil, tabandan tepeye doğru olan tek parti olmanın gururu ile saha taramaları yaparak üye çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ayrıca, AK Parti ile beraber Türkiye’nin gücüne güç katacak olan tüm hemşerilerimize kapılarımız da gönüllerimiz de sonuna kadar açık. Tüm gönül dostlarımızı her daim bekliyoruz.
Son olarak, yeni haftamızın ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyor, her birinizi Allah’a emanet ediyoruz. 
Saygı, sevgi ve hürmetlerimizle..

Ak Parti İlçe Başkanı
Mutlu BOZOĞLU

Kaynak: Editör: Özel Haber
Etiketler: BOZOĞLU:, KAPIMIZ, DA, GÖNLÜMÜZ, DE, SONUNA, KADAR, AÇIK,
Yorumlar
Haber Yazılımı