Haber Detayı
12 Kasım 2019 - Salı 13:21
 
BAŞKAN YILMAZ MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
Göreve geldiği günden bu yana tek tek mahalleleri ziyaret eden Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'ın bugünkü durağı ise Büyük Çavuşlu Mahallesi oldu.
SİYASET Haberi
BAŞKAN YILMAZ MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Tüm mahhheleri ziyaret ederek mahallenin sorunlarını,eksiklerini  ve yapılması gereken hizmetleri bizzat kendisi  yerinde tespit eden Başkan Yılmaz, hem mahalle halkıyla da istişarelerde bulunuyor. 

YERİNDE TESPİT, YERİNDE ÇÖZÜM

Bugün Büyük Çavuşlu Mahlasini ziyaret eden Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, mahalle halkıyla bir araya geldi. Başkan Yardımcıları Harun Akkan, Hasan Solak, Özel Kalem Müdürü Gökhan Daşkın ve  Büyük Çavuşlu Muhtarı Erdinç Öztürk ile birlikte mahallenin tüm sokaklarını gezen Başkan Yılmaz, mahalle halkıyla da bir araya geldi. Mahlle halkıyla da istişarede bulunan  Başkan Yılmaz, Büyük Çavuşlu Mahllesine yapılacak olan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu. 

Eksiklerin tespit edildiği ve yapılacak olan hizmetlere yerinde çözüm bulunduğu Büyükçavuşlu  ziyaretinede Başkan Yılmaz, çalışmaların hızlı bir şekilde başlaması için teknik ekibine gerekli talimatları verdi. 

 

 

Kaynak: Editör: Özel Haber
Etiketler: BAŞKAN, YILMAZ, MAHALLE, ZİYARETLERİNE, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı