Haber Detayı
27 Aralık 2020 - Pazar 23:05
 
BAŞKAN YILMAZ'DAN SİLİVRİSPOR'A DESTEK ÇAĞRISI
Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Silivrispor'a destek çağrısında bulundu.
SPOR Haberi
BAŞKAN YILMAZ'DAN SİLİVRİSPOR'A DESTEK ÇAĞRISI

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Silivrispor'un arka arkaya yaşadığı başarısızlıkların ardından yazılı bir açıklama yaparak destek ve birlik beraberlik çağrısında bulundu. 
Herzaman Silivrispor'un yanında olan ve desteğini esirgemeyen Başkan Yılmaz: "Maddi ve manevi olarak dün Silivrispor’umuzun yanında olduk, bugün de omuz omuza vererek kenetleneceğimizden kimsenin şüphesi olmasın" dedi. 

Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, açıklamasında şu ifadeleri kullandı;  

Değerli Hemşehrilerim…

Silivri’mizin çok önemli bir değeri olan Silivrispor Kulübünün yaşadığı zorlu günleri, geçmişte formasını terleten biri olarak ben de yakından takip etmekteyim.

Koronavirüs salgın hastalığının hiçbir unsur ayırt etmeksizin hayatın tüm alanlarına tesir ettiği apaçık ortadadır. Silivrispor da virüsün olumsuz etkilerine maruz kalmıştır.
Pandemiyi hayatımızdan çıkarttığımızda, elbette takımımız arzulanan başarılara imza atacaktır.

Böylesine sıkıntılı zamanlarda, birlik ve beraberliğin en çok ihtiyaç duyulduğu günlerde, tüm sporseverlerden beklenen kulüplere sahip çıkmaktır. Bu nedenle “Yardımlaşma ve Dayanışma” anlayışı çerçevesinde takımımızın desteklenmesi en doğrusu olacaktır.
Maddi ve manevi olarak dün Silivrispor’umuzun yanında olduk, bugün de omuz omuza vererek kenetleneceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Her yerde #Silivrispor, her zaman #Silivrispor…

Kaynak: Editör: Fatma Sarıbıyık Yıldırım
Etiketler: BAŞKAN, YILMAZ'DAN, SİLİVRİSPOR'A, DESTEK, ÇAĞRISI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı