Haber Detayı
01 Kasım 2019 - Cuma 21:54
 
AK PARTİ'DEN SİLİVRİ'YE YAT LİMANI MÜJDESİ
AK Parti Silivri İlçe Başkalığı, ilçeye yapılması beklenen Yat Limanı Projesiyle ilgili müjde verdi.
SİYASET Haberi
AK PARTİ'DEN SİLİVRİ'YE YAT LİMANI MÜJDESİ

Silivri’deki yat limanı projesiyle ilgili olarak AK Parti Silivri İlçe Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada “Uzun bir dönemdir takipçisi olduğumuz projemiz belirli bir seviyeye gelmiş durumda. İhaleye çıktıktan sonra Etüt ve Sondaj çalışması biten yat limanı projemiz, proje olarak ta son aşamaya gelmiş bulunuyor ”ifadesi kullanıldı.
AK Parti Silivri İlçe Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi;

ETÜT VE SONDAŞ ÇALIŞMALARI BİTTİ 
“Ulaştırma ve altyapı bakanlığı, Altyapı yatırımlar genel müdürlüğünde teknik meclis üyelerimiz ile yaptığımız görüşmeler neticesinde Silivri’deki yat limanı projemizle ilgili olarak. Uzun bir dönemdir takipçisi olduğumuz projemiz belirli bir seviyeye gelmiş durumda. İhaleye çıktıktan sonra Etüt ve Sondaj çalışması biten yat limanı projemiz, proje olarak ta son aşamaya gelmiş bulunuyor.”

YAT LİMANI PROJESİ İLÇEMİZE DEĞER KATACAK
“Silivri’ye Yat Limanı projesini Ulaştırma Bakanlığımız ve belediyemizle birlikte hayata geçiriyoruz. Proje hayata geçtiği zaman Silivri’nin ismini tam anlamıyla Turizmde ön plana çıkarmış olacağız. Türkiye’de sularımızda dolaşan 70 bin civarı yerli ve yabancı deniz aracından Silivri payına düşeni almak durumunda. Bu vesileyle ilçemize gelen nitelikli turist sayısını arttıracağız. Yat limanı projesi, ilçemize değer katacak. Silivri’nin zenginleşmesine katkı sunacak. Bu proje tam anlamıyla bittiğinde bambaşka bir Silivri manzarası ortaya çıkacak.”

 

Kaynak: Editör: Özel Haber
Etiketler: AK, PARTİ'DEN, SİLİVRİ'YE, YAT, LİMANI, MÜJDESİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı